הדומו, פירנצה

לה ספאצ׳יה - היעד הרביעי במסע

אל לה ספאצ׳יה הגענו משום שרצינו לטייל בצ׳נקווה טרה שלא ניתן להכנס אליה עם תחבורה פרטית. חיפוש קל העלה עיר זולה ונחמדה עשרים דקות מהיעד. כששהינו בה היא התגלתה כמקום מתוק וכיפי לבלות כמה ימים. אחת הסיבות היתה הדירה המדהימה שהתאכסנו בה.

דירת חלומות על הרחוב הראשי - Apartments and Suites 5 Terre La Spezia

ירידה בתחנת הרכבת הראתה לנו שניתן ללכת לדירה ברגל. גילינו שהכתובת המופיעה היא של המשרד בו מקבלים את המפתחות לדירה. הדירה עצמה 2 רחובות משם. קיבלנו דירה בקומה הרביעית. ואיזו דירה!!!

מבחוץ ראינו בנין איטלקי קלאסי. ישן, על אחד החלונות דגל איטליה, חלקו צבוע בגוון צהוב חם ושפע תריסי עץ ירוקים קורצים לנו מלמעלה. כולו ממקום מעל מסעדה ביתית חמודה ועץ מסתיר את הכניסה.

לאחר שפע מפתחות – אחד לשער הראשי, אחד למעלית הפרטית ועוד 2 לדירה עצמה נכנסו פנימה למקום משופץ חדש חדש עם כל האיבזור שניתן לחשוב עליו כולל מכונת כביסה וחבלי כביסה להכין תיק נקי לנדב למזרח. 

מבט בתמונות יגלה לכם מה הילד שלי יודע לבשל, איך נראית תליית כביסה באיטליה ואיזה עיירה קטנה ומתוקה לה ספאצ׳יה. יש בה רחוב עם שפע חנויות, פארק מטופח שצמוד למרינה בה יש תור אינסופי למאכלי ים.

מה שלא תראו זה את השיחות הקטנות וסימני הידיים עם המקומיים. את החיוכים של האנשים והפשטות של המקום. מהקפה ועד החנויות. לא תריחו את ריחות מאכלי הים של המקום וריח המאפייה המשכר של הפוקצות והקראסונים שנחו על שולחננו בארוחת הערב והבוקר. מקום סופר מומלץ לעבור בו.

רוצים לטייל יחד ולראות לאן גם אתם יכולים להגיע? לחצו על אחת התמונות וצאו למסע

מחשבה ToGo

הרבה פעמים מה שעושה מקום זה הפשטות, השקט והאנשים החמים.

שלכם בעיצובית מדוברת,
מינה פורטנוב

לחצו על אחת התמונות וצאו למסע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בנושא

דילוג לתוכן